Çatı Faresi İlaçlama

Çatı Faresi İlaçlama

Çatı farelerinin güçlü tırnakları ve pençeleri sayesinde çatı fareleri rahatlıkla hedeflerinin ve binaların çatılarına rahatlıkla duvarlarına tırmanabilir. Evlere çatı fareleri, binaların çatılarından ve tavan boşluklarından, havalandırmadan, camlardan, pencerelerden, balkondan girer ve ev içlerinde kemirme yapar.

Kablo, kapı, pervaz, parke, lambri, tahta gibi malzemeleri kemirir ve yiyecek arar. Ayrıca dişlerinin kaşınmasından dolayı, bize zarar verebilir. Bütün fare türleri, eğer ev içlerinde yiyecek bulamaz ise insanların sert tepkisi (sıkıştırma) sıkma sonucunda insanları ısırabilir.

Çatı fareleri hem bu yolla, hem de kiler, evimizde, işyerimizde, depo ve mutfakta bulunan gıda ürünlerinden beslenirken, gıda ürünlerinin üzerine mikroplarını bırakmaları sureti ile insanlara hastalık ve veba bulaştırırlar.

Çatı fareleri çok çabuk ürer ve her üremelerinde türüne göre 8–10 yavru yaparlar. Bütün fare türleri gibi, çatı faresinin de vücut yapısı çok elastiktir.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZDEN
YARARLANMAK İSTER MİSİNİZ?

Haşere probleminizin neden kaynaklandığı, ne gibi ilaçlama işlemleri uygulanabileceği, böylelikle kesin çözüme nasıl ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir ve proje hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti almış olursunuz. Bu bağlamda çözüm odaklı çalışma sonucunda fiyat çalışması yapılmaktadır.

letter_img