Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fareler haşere gurubundan olup tiksindirici ve iğrenç bir görünüşe sahiptir. Omurgalılar sınıfındadır. Fare dört ayaklıdır. Fareler ayakları sayesinde çok hızlı mesafe katederler. Farelerin dişleri çok keskindir. Çok sert şeyleri dişleriyle delebilirler. Fareler dişleriyle kemirmekten dişleri aşınır biter ama bu farenin bir daha kemirmeyeceği anlamına gelmez.

Farelerin çok iyi koku alma yeteneğine sahiptir. Hisleri çok kuvvetlidir. Fareler zehirlenerek ölen diğer farelerin yediği yemden bile yemezler. Farelerin üreme sistemi doğurma ile çoğalırlar. Fareler yılda bir kaçkez doğurabilirler. Bir seferinde 8-10 adet yavrulayabilirler. Yavu fareler evimizde işyerimizde çatılarda 40-50 günde ergin bir fare olarak karşımıza çıkabilir.

Fareler gıda olan her yerde olabilir. Fareler genelde yalnız yaşamayı sevmezler. Evimizde işyerimizde bir tane görsek dahi bu demektir ki farelerden 3-5 tane daha olabilir. Fareden kurtulmak, bireysel mücadele ile biraz zor olabilir. İlaçlama şirketimizi arayarak farelerden kurtulabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZDEN
YARARLANMAK İSTER MİSİNİZ?

Haşere probleminizin neden kaynaklandığı, ne gibi ilaçlama işlemleri uygulanabileceği, böylelikle kesin çözüme nasıl ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir ve proje hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti almış olursunuz. Bu bağlamda çözüm odaklı çalışma sonucunda fiyat çalışması yapılmaktadır.

letter_img