Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böcekleri genelde sıcak ortamlarda barınan evdeki eşyalara zarar veren bir haşere türüdür. Gümüş böceği, renk olarak gümüş rengine benzediği için bu ad ile anılır. Gümüş böceği, yapı olarak baş kısmı kalındır ve başının ön tarafında bir çift antenleri bulunur.

Bu antenleri sayesinde besinlerin yerini bulurlar ve kendi aralarında iletişimini sağlarlar. Gümüş böceği, boyları beslenmesine ve yaşına bağlı olarak değişir. Genellikle bir gümüş böceğinin boyu 1-3 cm kadardır. Gümüş böceğinin renkleri çok parlak bir yapıdadır.

Gümüş böceği, vücudunun üzerindeki derileri katmanlar şeklindedir. Gümüş böceğinin kuyruk kısmında üç adet çıkıntıları vardır. Vücut uzunlukları genellikle 8-10 mm kadardır.

Gümüş böcekleri diğer haşere grubunda olduğu gibi yumurta bırakarak çoğalırlar. Bir dişi gümüş böceği bir defasında 110 kadar yumurta bırakır. Genellikle gümüş böcekleri 1 yıl kadar yaşar. Fakat hızlı bir şekilde çoğalırlar. Gümüş böceği yumurtasını evlerin çatlaklarına, duvar yarıklarına, duvar diplerine ve parke altlarına bırakırlar.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZDEN
YARARLANMAK İSTER MİSİNİZ?

Haşere probleminizin neden kaynaklandığı, ne gibi ilaçlama işlemleri uygulanabileceği, böylelikle kesin çözüme nasıl ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir ve proje hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti almış olursunuz. Bu bağlamda çözüm odaklı çalışma sonucunda fiyat çalışması yapılmaktadır.

letter_img