Kırk Ayak İlaçlama

Kırk Ayak İlaçlama

Kırk ayağın tüm dünyada birçok türüne rastlanılmıştır. Kırk ayak haşere türünden olmakla beraber kırk ayaklar yumuşakcalar kategorisindedir. Kırk ayak üzerindeki ayakları eşittir (simetriktir). Kırk ayağın vücudu bölümlerden oluşur ve bu bölümler ayak, karın, sırt, çene ve antendir. Bu bölgeler genellikle renklidirler.

Kırk ayak adındanda anlaşıldığı gibi birçok ayağa sahip bir haşeredir. Kırk ayak görünüş olarak kırmızı, siyah vaye kahverengi renklerde olabilirler. Kırk ayak türüne göre değişken renk ve tonlarda olabilirler.

Kırk ayaklar, 8 cm'ye kadar büyüyebilirler. Yön bulmada ve besinlerini bulmada kullandıkları iki adet antenleri bulunmaktadır. Yaşam alanı olarak kırk ayağa rastlayacağımız yerlerin en başında ormanlar, ağaç altlarında ağaçların kabuklarında, yaprak altlarında, taşların altında çalı çırpı içlerinde, nemli topraklarda, evimizin çatıları evlerin zemin katları bodrumları, evimizin içinde olmak üzere genel olarak her yerde rahatlıkla rastlayabiliriz. Kırk ayaklar tüm canlı varlıkların ortak özelliği gibi besinlerine rahat ve zahmetsiz ulaşabileceği yerleri seçerler.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZDEN
YARARLANMAK İSTER MİSİNİZ?

Haşere probleminizin neden kaynaklandığı, ne gibi ilaçlama işlemleri uygulanabileceği, böylelikle kesin çözüme nasıl ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir ve proje hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti almış olursunuz. Bu bağlamda çözüm odaklı çalışma sonucunda fiyat çalışması yapılmaktadır.

letter_img