Oriental Hamam Böceği İlaçlama

Oriental Hamam Böceği İlaçlama

Yeryüzünde bulunan hemen hemen birçok hayvan türlerinin yaklaşık olarak dörtte üçünü böcekler haşereler teşkil eder. 780.000 üzerinde tür şu ana kadar tanımlanmış olmakla birlikte gün geçtikçe halihazırda bu listeye yeni türler eklenmekte, keşfedilmektedir.

Kutuplardan okyanuslara Asya'dan, Avrupa'ya kadar hemen her ekosistemde ayakta kalmayı başarabilmiş bağışık sistemleri kuvvetli canlılardır.

Oriental hamam böceğinin sebep olduğu bazı bulaşıcı hastalıklardan bazılarını sıralarsak; dizanteri, gıda zehirlenmeleri, verem, gastroenteritis, antrax, pnomoni, hepatit, mantar hastalıkları, astım, alerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar. Kara fatma çok pistir ve hastalık bulaştırır. Kara fatma her şeyi yer. Her tür pisliği, mikrobu taşır ve bulaştırırlar. Gıda, su ve sıcağa ihtiyacından dolayı insan olan her yerde aktif rol alır.

Oriental hamam böceğinin evlerde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyolardır. Oriental hamam böceği, 10-15 mm uzunluğunda parlak siyah renklidir. Erkeklerde kahve renkli iki kanat vardır. Dişiler oval ve iri, erkekler ise daha ince yapıdadır, halk arasında kara fatma olarak anılırlar. Oriental hamam böceği genelde lağım sistemi, bodrum, depo, bina boşlukları ve daha az olarak da ev içlerinde yuvalanır.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZDEN
YARARLANMAK İSTER MİSİNİZ?

Haşere probleminizin neden kaynaklandığı, ne gibi ilaçlama işlemleri uygulanabileceği, böylelikle kesin çözüme nasıl ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir ve proje hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti almış olursunuz. Bu bağlamda çözüm odaklı çalışma sonucunda fiyat çalışması yapılmaktadır.

letter_img