Sivrisinek ilaçlama

Sivrisinek ilaçlama

Sivrisinek, boyut olarak çok iyi küçük canlılardır. Sivrisinek denince vızıltısıyla gecelerimizin kabusu olurlar. Sivrisinek omurgasız hayvanlar grubunda yer alıp kanatlı hayvanlar içinde incelenir. Bir sivrisineğin boyu maksimum 1 cm'yi zor bulur. Bunların vücutları çelimsiz, karşılıklı iki çift kanatlı ve toplamda altı ayağı olan hayvanlardır.

Sivrisineğin kafası vücuduna oranla sivri bir iğnesi mevcuttur. Baş kısmında kendi aralarında iletişimi sağlayan bir çift antenleri bulunur. Halk arasında sivrisinekler kan ile beslendiği bilinir. Oysa sivrisinek üremek icin konakçısından (taşıyıcı) kan emer. Bu saldırı evimizde gece daha aktif olurken, bahçe ve çöplüklerde gündüzleri de saldırırlar.

Sivrisinekler beslenmek icin mutlaka glikoza (şekere) ihtiyaç duyarlar. Met bakımdan sürekli meyve, tatlı, baklava, şeker ve şekerle yapılan gıda maddelerinden ve sebze suyundan beslenirler.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZDEN
YARARLANMAK İSTER MİSİNİZ?

Haşere probleminizin neden kaynaklandığı, ne gibi ilaçlama işlemleri uygulanabileceği, böylelikle kesin çözüme nasıl ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir ve proje hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti almış olursunuz. Bu bağlamda çözüm odaklı çalışma sonucunda fiyat çalışması yapılmaktadır.

letter_img