Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve aynı zamanda Hudut ve Sahiller Sağlık Genel müdürlüğünden gerekli yetki belgelerine sahiptir. Bu sayede gemi, yolcu, gemisi, yük gemisi, uçak, kargo uçağı gibi alanlarda ilaçlama hizmeti verebilmekteyiz. Gemilerin ilaçlanmasına ilişkin bazı durumlarda ön hazırlık şarttır.

Gemiler genellikle gıda, yük ve insan taşırlar. Özellikle güverte ve makine dairesi haşerelerin üremesi için geçerli alanlardır. Gemiler yurt içi oldukları gibi uluslararası hizmet sunanları da mevcuttur. Gemiler çeşitli haşereler taşıdıkları gibi, zararlı deniz mahsulleri de taşımaktadır. Bu zararlı zehirli canlı türleri gemilerde aşırı tahribata ve insanların sağlığına olumsuz yönde etkileri vardır.

Gemilerin karanlık ve rutubet alan alanları haşerelerin bakteri üretip çoğalmalarında büyük etkendir. Gemiler için önerilen ilaçlama şekli periyodik olarak belirlenmiştir. Gemi personeli, gemi mürettebatı ne kadar alanları temiz tutmaya yönelse de, gemide ki haşerelerin kontrol altına alınmaları ancak ve ancak ilaçlama sayesinde gerçekleşecektir.


Gemilerde Sık Rastlanan Haşere Türleri
Gemilerde sık rastlanan haşere türleri; pire, lağım faresi, fare, sıçan, hamamböceği, kalorifer böceği, kakalak, kertenkele, yılan, bit ,kene, karınca, hamamböceği, karafatma, zehirli örümcek, akrep gemilerde en sık görülen haşere türleridir.


Mücadele ve Yöntemler
Gemiler, periyodik olarak yılın belli aylarında karma haşere türlerine karşı ilaçlanması gerekmektedir. Kurumsal firmamızın kullandığı garantili yöntemler sayesinde gemilerde haşerelerden iz bulamazsınız.

• Gebze Gemi İlaçlama
• Sıvı İlaçlama
• Jel İlaçlama
• Kokulu İlaçlama
• Kokusuz İlaçlama
• Fare İstasyonları ve Fare Düzenekleri

Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyat seçeneklerini bir arada sunan başka bir ilaçlama firması yoktur. Sizlerde çevrenizdeki haşere ve diğer zararlı türlerden tamamıyla arınmak ve kurtulmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Gemi ilaçlama ve tekne, yat ilaçlama işlemleriniz için sadece müşteri temsilcimizi aramanız yeterlidir.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZDEN
YARARLANMAK İSTER MİSİNİZ?

Haşere probleminizin neden kaynaklandığı, ne gibi ilaçlama işlemleri uygulanabileceği, böylelikle kesin çözüme nasıl ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir ve proje hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti almış olursunuz. Bu bağlamda çözüm odaklı çalışma sonucunda fiyat çalışması yapılmaktadır.

letter_img