Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Yaşamımız boyunca bağışıklık ve solunum sistemimizi etkileyen çevresel faktörler sonucunda ilk uğrak yerimiz hastaneler olmuştur. Hastanelerin bu nedenle, hijyenik ve her daim dezenfekte edilmesi gerekilmektedir. Hastanelerde kapalı mekan ve insanların sıklıkla olduğu alanlar olduğu için haşere ve kemirgen türlerini kendine çekmektedir. Ayrıca hastanelerde özellikle acil servis, ameliyathane ve kadın doğum ünitelerinde sıklıkla haşere türleri görülebilmektedir.


Gebze Hastane İlaçlama
Haşerelerin hastanelerde güvenle kontrol atına alınması için mutlaka ilaçlama yapılası gerekmektedir. İlaçlama uygulama yöntemlerinin hassasiyet uygulanması gereken alanlardan biridir hastane. İlaçlama uygulamaları, ameliyathane, ilaç deposu, mutfak gibi alanlarda mümkünse jel ilaçlama yapılmalıdır. Hastanelerde, kokusu keskin ilaçlama türlerinden ziyade, soft ve kokusuz sıvı ilaçlama yöntemine başvurulmalıdır. Ameliyatlı insanlar veya açık yaralara sahip kişiler üzerinde olumsuz etki yaratmaktadır. Bu yüzden oldukça hassas bir uygulama yapılmalıdır.


Hastanelerde En Sık Rastlanan Haşere Türleri
Hastanelerde; lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi, pire, kene, tahtakurdu, tahtakurusu, kakalak, kalorifer böceği, hamamböceği, amerikan hamam böceği, alman hamamböceği en sık rastlanan haşere türleridir.


Mücadele ve Yöntemler
• Sıvı İlaçlama
• Jel İlaçlama
• Kokulu İlaçlama
• Kokusuz İlaçlama
• Fare İstasyonları


7/24 Kaliteli Hizmet, Ekonomik Fiyat ve Garantili İlaçlama
Hastaneler için uyguladığımız periyodik ilaçlama seçeneklerimizden yararlanmak için müşteri temsilcimizi arayabilir teknik destek ve ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti satın alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZDEN
YARARLANMAK İSTER MİSİNİZ?

Haşere probleminizin neden kaynaklandığı, ne gibi ilaçlama işlemleri uygulanabileceği, böylelikle kesin çözüme nasıl ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir ve proje hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti almış olursunuz. Bu bağlamda çözüm odaklı çalışma sonucunda fiyat çalışması yapılmaktadır.

letter_img